Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. ANDRZEJKI RODZINNE W KLIMACIE SŁOWIAŃSKIM

ANDRZEJKI RODZINNE W KLIMACIE SŁOWIAŃSKIM

Od zawsze staraliśmy się tworzyć w Oranżerii przestrzeń do radosnych i owocnych rodzinnych spotkań. Na Rodzinne Andrzejki zapraszamy... już po raz siódmy w naszej krótkiej historii. 
W programie: aktywności i zabawy inspirowane starym światem Słowian. 

Słowiańskie Andrzejki!

Zaczynamy 1 grudnia 2018 (sobota): o godzinie 15 otwieramy salę i zapraszamy Was do środka. Przez pierwszą godzinę zachęcamy, by złożyć przy stolikach zamówienia i posilić się nieco, ponieważ od godziny 16 rozpoczynamy już program dnia. Przez kolejne około 3 godziny będziemy bawić się we wróżenie i poznawać obrzędy i tradycje naszych praprzodków Słowian. Zabawę skończymy relaksacją i wyciszeniem około godziny 19. 

Bilet rodzinny na wydarzenie kosztuje 50 złotych. Kwota jest niezależna od liczby Dzieci - to po prostu wejściówka dla całej Rodziny. W cenie jest rezerwacja stolika oraz zorganizowana zabawa dla Dzieci. W trakcie imprezy pracuje nasza kuchnia - kelnerzy będą zbierać zamówienia na pyszności z naszej karty restauracyjnej. Przygotowaliśmy również okolicznościową wkładkę do menu z nowymi daniami, deserami oraz kolorowymi napojami. 

Tradycja Rodzinnych Andrzejek sięga u nas roku 2012, gdy po raz pierwszy w tej konwencji bawiliśmy się w andrzejki. Na stronie andrzejkowej można obejrzeć wybrane fotografie z kilku edycji naszej wesołej imprezy. 


Rezerwacja stolików i więcej szczegółów? Zapraszamy do KONTAKTU

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij