Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. Oferta wielkanocna

Oferta wielkanocna

Drodzy Goście!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na świeże, tradycyjne wyroby, które zagoszczą na świątecznym stole.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie propozycje jak: żurek z kiełbasą i chrzanem, jaja z musami, pieczone mięsa: delikatny pasztet z żurawiną w cieście francuskim, schab z morelą i figą, karczek w pieprzu młotkowanym, pasztet wegeteriański oraz wielkanocne wypieki.

Przygotowaliśmy takżę ofertę na wielkanocny obiad w opcji do samodzielnego podgrzania - oczywiście z pełną instrukcją wykonania krok po kroku.

Wszystkie potrawy wykonujemy w kuchni Oranżerii z największą starannością i przy użyciu składników najlepszej jakości.

 

Jednocześnie zapraszamy Państwa w dniach 11,12,13 marca na halę sprzedażową w Selgrosie - przez te trzy dni będzie możliwość degustacji  naszych dań świątecznych. Chętnie porozmawiamy o ofercie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Właścicieli firm zachęcamy natomiast do skorzystania z naszej oferty spotkań wielkanocnych dla pracowików. Przygotowaliśmy kilka pakietów do wyboru, ale jesteśmy otwarci na ich modyfikację według Państwa preferencji. 

Oferujemy opcję odbioru zamówienia w Restauracji, a także dostawy do domu oraz płatności kartą i gotówką.

 

Zaproście Oranżerię do swojego domu oszczedzając przy tym czas na przygotowania i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem w gronie nabliższych.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij