Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. ORANŻERIA POMAGA

ORANŻERIA POMAGA

Solidarność i poczucie, że od każdego z nas zależy finał tej potyczki – to dwie rzeczy, które sprawiły, że postanowiliśmy konkretnie, fizycznie, materialnie wesprzeć lubelską służbę zdrowia.

Oranżeria pomaga!

Przekazaliśmy do 3 lubelskich placówek dary rzeczowe, które mają pomóc w walce z koronawirusem, bo bardzo chcemy jak najszybciej i w komplecie spotkać się z Wami, naszymi Gośćmi i Klientami, w Oranżerii przy Ciepłowniczej 3a.

Korzystając z okazji, nisko się kłaniamy i dziękujemy wszystkim tym przedstawicielom służby zdrowia, którzy nie szczędzą sił, zdrowia i swoich talentów, abyśmy cało wyszli z tej trudnej sytuacji.

 

Wsparcie o wartości kilku tysięcy złotych trafiło do:

Szpital Neuropsychiatryczny,
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Sp Zoz W Lublinie
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie

Przekazaliśmy 12 profesjonalnych i nowoczesnych termometrów do pomiarów bezdotykowych oraz 2 700 sztuk rękawic o podwyższonych parametrach, a także kilkanaście kubków świeżo zaparzonej kawy z ziaren od U Kawiarza.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij