Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
 1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
 2. Aktualności
 3. Oranżeria przed sezonem

Oranżeria przed sezonem

Przez ponad 8 lat o tej porze przeprowadzaliśmy kilka/kilkanaście rozmów z Klientami, którzy w kwietniu/maju/czerwcu mieli zaplanowane przyjęcia komunijne lub chrzcielne.

W roku 2020 sytuacja nieco się zmieniła, ale my nadal pracujemy starając się utrzymać maksymalnie wysoki poziom naszych usług.  

Wszystkich, którzy mają rezerwację na wiosenne i letnie terminy w Oranżerii pragniemy uspokoić oraz zapewnić, że jesteśmy gotowi!!! Szykujemy się do sezonu, choć zdajemy sobie sprawę, że wszyscy będziemy musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

 

Czekamy już tylko na oficjalne „odmrożenie” branży i administracyjną zgodę na organizację przyjęć w restauracjach. Dodatkowo informujemy, że:

 • Gotujemy i trenujemy codziennie;
 • Mamy atrakcyjne, wiosenne menu ułożone na specjalnie na rodzinne przyjęcia;
 • Wkrótce rozłożymy trampolinę na naszym placu zabaw;
 • Odświeżyliśmy Salę Bankietową tak, aby nasi Goście czuli się w niej jeszcze lepiej;
 • W całym budynku zainstalowaliśmy kilka punktów do dezynfekcji rąk;
 • Uzupełniamy naszą zastawę o nowe patery, półmiski, szkło.

 

Pracujemy ponad rok w nietypowych warunkach, ale nie zwalniamy naszych Pracowników, bo chcemy dla Państwa pracować i wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli pokazać się w naszej najlepszej odsłonie!

 

 

Klientów, którzy już powierzyli nam zrealizowanie swoich przyjęć i potwierdzili rezerwację zadatkiem informujemy, że w sytuacji, gdy przyjęcie nie dojdzie do skutku z przyczyn niezależnych od Państwa w ustalonym terminie proponujemy wyłącznie uczciwe rozwiązania. W żadnym z nich nie doznają Państwo straty lub szkody z tytułu odgórnych nakazów/ zakazów/ rozporządzeń:

 1. W przypadku braku możliwości organizacji przyjęcia w lokalu proponujemy przygotowanie cateringu do Państwa domu w terminie przyjęcia lub innym wybranym przez Państwa;
 2. Umożliwiamy przełożenie rezerwacji na inny, wspólnie ustalony termin w ciągu całego bieżącego lub przyszłego roku;
 3. Umożliwiamy wykorzystanie wpłaconego zadatku na bieżącą konsumpcję z Restauracji w opcji na miejscu (gdy to będzie możliwe) lub na wynos;
 4. Umożliwiamy wykorzystanie zadatku na catering okolicznościowy (Andrzejki, Święta, Sylwester, itp);
 5. W sytuacji braku rozwiązania, które satysfakcjonuje obie strony jesteśmy gotowi zwrócić wpłacony zadatek w pełnej kwocie.

 

Życzymy Państwu dużo sił i spokoju!

 

Pozostajemy do dyspozycji i odpowiemy na każde pytania i wątpliwości. Zachęcamy do KONTAKTU.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij