Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. 30 LISTOPADA 2019 - RODZINNE ANDRZEJKI

30 LISTOPADA 2019 - RODZINNE ANDRZEJKI

Od zawsze staraliśmy się tworzyć w Oranżerii przestrzeń do radosnych i owocnych rodzinnych spotkań. Na Rodzinne Andrzejki zapraszamy... już po raz ósmy w naszej krótkiej historii.

Rodzinne andrzejki razem z nami

 

Tym razem bawimy się 30 listopada w godz. 16.00-20.00.

W programie: aktywności i zabawy dla Dzieci i Rodziców prowadzone przez animatorów w godz. 16.00-19.00.

Dodatkowo w tym dniu będzie można skosztować wyjątkowych potraw przyrządzonych specjalnie z tej okazji przez naszych kucharzy. W trakcie zabawy nasi kelnerzy będą zbierać zamówienia na dania, desery i napoje z karty menu oraz wkładki okolicznościowej.

Ile to kosztuje? 25 zł za jedno dziecko. W cenie jest trzygodzinny program. W cenie nie ma napojów ani przekąsek. Uwaga! Duże Rodziny mogą skorzystać z promocji z Kartą Dużej Rodziny lub z Kartą Rodzina Trzy Plus. Promocja nie łączy się z innymi i polega na tym, że Duża Rodzina płaci za pierwsze dziecko, płaci za drugie a za trzecie i kolejne nie płaci. Jedynym warunkiem jest okazanie Karty, uprawniającej do zniżki.

Tradycja Rodzinnych Andrzejek sięga u nas 2012 roku. Zachęcamy do obejrzenia fotografii z poprzednich edycji.

 

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji stolików! Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij