Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. WIECZORKI MAŁŻEŃSKIE W ORANŻERII

WIECZORKI MAŁŻEŃSKIE W ORANŻERII

Wyobraź sobie, że... co miesiąc spotykacie się na RANDCE małżeńskiej, która połączona jest z wysłuchaniem ciekawej konferencji oraz warsztatami - brzmi ciekawie, prawda? Zapraszamy do Oranżerii na WIECZORKI MAŁŻEŃSKIE, które będą odbywać się od 14 listopada.

Wieczorek małżeński przy kolacji

 

ZAPISY: http://snepallotyni.pl/wieczor-malzenski-14-listopada/
TEMAT 1 SPOTKANIA: Źródło miłości i trzy najważniejsze relacje w życiu człowieka.
DATA i CZAS TRWANIA: 14 listopada 2019 (czwartek), godz. 18-20
KOSZT: 40 zł/para małżeńska (za jedno spotkanie, w cenie deser oraz kawa/herbata do wyboru, a także materiały warsztatowe)

 

Serdecznie zapraszamy każde małżeństwo (niezależnie od stażu małżeńskiego) na Wieczorki Małżeńskie, które mają na celu umocnienie więzi i jedności małżeńskiej. Wieczorki Małżeńskie to nowoczesna forma 8 spotkań, podczas których można usłyszeć konferencję tematyczną, a także spędzić czas na bliskości i dialogu ze współmałżonkiem.

W każdym miesiącu tematyka będzie inna, po to, aby móc dotknąć wielu przestrzeni w małżeństwie. Podczas Wieczorków Małżeńskich nie ma odpytywania nikogo z posiadanej wiedzy, ale zostaną przedstawione konkretne i bardzo praktyczne narzędzia, dzięki którym małżonkowie mogą być razem szczęśliwsi.

Każde małżeństwo otrzyma dla siebie stolik, przy którym będzie mogło wykonać część warsztatową (dzięki rozdanym materiałom), a także posilić się ciastkiem oraz kawą/herbatą.

Spotkania będę prowadzone przez małżeństwa odpowiedzialne za formację małżeństw w katolickiej wspólnocie „Przyjaciele Oblubieńca” oraz członków ekip kursów weekendowych: „Małżeństwo-Ogród Pana”, „Wspólna Droga”.

 

Zapraszamy!

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij