Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. IMPREZY
  3. Bankiety

Bankiety

Bankiety

W Restauracji Oranżeria od wielu lat organizujemy bankiety w Lublinie – dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Naszym atutem jest doświadczenie w przygotowywaniu eleganckich przyjęć, wykwintne menu, a także estetyczne i przestronne wnętrze przystosowane do obsługi dużej liczby gości.

Profesjonalna organizacja bankietów 

Powierzając nam zadanie wydania bankietu, mogą być Państwo pewni, że będzie on przygotowany perfekcyjnie w najdrobniejszych szczegółach i zgodnie z najwyższymi standardami.

W zależności od potrzeb możemy zorganizować każdy rodzaj przyjęcia – zarówno oficjalny bankiet firmowy, jak też o rodzinnym charakterze. W każdym przypadku dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania pod względem dekoracji sali i stołów, dopasowanego menu, czy zapewnienia dodatkowych atrakcji np. występu artystycznego. Na Państwa życzenie pomożemy w organizacji bankietu z okazji jubileuszu, rozdania nagród lub imprezy urządzanej z dowolnej innej okazji. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na profesjonalizm naszego zespołu i pełne zaangażowanie w przygotowaniach, aby uroczystość przebiegła zgodnie z założeniami i zadowoliła wszystkich jej uczestników. 

                                           

Idealne miejsce na elegancki bankiet w Lublinie

Lubelska Restauracja Oranżeria oferuje doskonałe warunki na takie uroczyste przyjęcie. Nasza przestronna sala bankietowa odznacza się nowoczesnym wystrojem, dlatego stanowi odpowiednią przestrzeń dla eleganckich uroczystości. Ponieważ dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym oraz mamy doskonale wyszkolony zespół kelnerski, jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć dużą liczbę osób – nawet ponad 100 gości. Powierzając nam organizację imprezy, nie muszą się Państwo martwić o catering. W naszej restauracyjnej kuchni przygotujemy na miejscu wyszukane dania, które zachwycą najbardziej wymagających smakoszy.  W celu rezerwacji terminu oraz omówienia szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Wszystkie organizowane przez nas bankiety są przygotowywane według wytycznych Gości. W zakresie ich przygotowania zapewniamy doradztwo i wszelką pomoc oraz kompleksową obsługę.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij