Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Oferta
  3. Imprezy
  4. Chrzciny

Chrzciny

Lokal na chrzciny w Lublinie

Chrzest Święty to jeden z najważniejszych dni w życiu chrześcijan i ważny dzień dla rodzin, które mają okazję do spotkania i wielkiego świętowania.
My jako restauracja pomagamy stworzyć doskonałe warunki, by ten dzień pozostał w Państwa pamięci na długo i kojarzył się wyłącznie z dobrymi chwilami. 

 

 

Wiemy doskonale, że zadaniem restauracji jest sprawić, by mogli Państwo świętować chrzciny dziecka w komfortowych warunkach, w miłej atmosferze, przy naszym maksymalnym zaangażowaniu i skupieniu oraz dyskrecji, bez stresu i napięć.

 

Chrzciny to święto Rodzin, Przyjaciół i Bliskich. A my jesteśmy prorodzinni z założenia!

Możemy pochwalić się Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Rodzicom i Dzieciom, który otrzymaliśmy od Prezydenta Miasta Lublin już w 2013 roku!! To dla nas duże wyróżnienie i zobowiązanie! 

Zapewniamy wyjątkowe możilwości do świętowania - w radosnej atmosferze i przyjaznych warunkach (obszerny parking przy Restauracji, kącik zabaw dla dzieci, animacje i zabawy dla najmłodszych, kącik do przewijania i karmienia piersią, przewijaki, foteliki dziecięce, specjalne menu dla najmniejszych smakoszy).

 

Wykonujemy naszą pracę profesjonalnie i na wysokim poziomie. Na portalu Facebook można przeczytać, co sądzą o nas Klienci i jak oceniają imprezy organizowane przez Restaurację Oranżeria. Ponad 90% naszych Klientów ocenia naszą pracę jako "bardzo dobrą" (na podstawie wyników z facebooka, z Google oraz z portalu Zomato.pl).

 

 

WAŻNE! Jesteśmy prorodzinni, dlatego Ci, którzy posiadają Kartę Rodzina Trzy Plus albo Kartę Dużej Rodziny, mogą liczyć u nas na wyjątkowe warunki i ofertę z rabatem! 

 

Dla wygody naszych Gości stworzyliśmy 3 gotowe pakiety:

 

 

  • uroczysty obiad rodzinny w cenie 59 złotych od osoby, dla tych, którzy chcą zaprosić Rodzinę do świętowania, ale nie chcą wyprawiać dużego przyjęcia, 
  • przyjęcie chrzcielne w wersji pełnej w cenie 99 złotych od osoby, dla tych którzy chcą zlecić nam większość przygotowań, jednocześnie mogąc samemu zatroszczyć się o dodatkowe produkty.
  • przyjęcie w standardzie VIP w cenie 139 złotych od osoby, dla tych, którzy lubią mieć najlepiej, dużo lub jeszcze więcej i wszystko w cenie. 

 

Powyższe ceny obowiązują od czerwca 2020 roku do odwołania. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu - chętnie przedstawimy więcej szczegółów i dowiemy się, jakie są Państwa oczekiwania.

Pakiety mają charakter propozycji - jesteśmy elastyczni, więc specjalnie dla Państwa możemy stworzyć czwarty pakiet, który w całości będzie odpowiadał Państwa życzeniom. 

 

 

 

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij