Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. IMPREZY
  3. Chrzciny

Chrzciny

Lokal przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, rocznice, urodziny, obiady rodzinne, bankiety) w Lublinie

Chrzest Święty to jeden z najważniejszych dni w życiu chrześcijan i wazny dzień dla rodzin, które mają okazję do spotkania i wielkiego świętowania.

My jako restauracja pomagamy stworzyć doskonałe warunki, by ten dzień pozostał w Państwa pamieci na długo i kojarzył się wyłącznie z dobrymi chwilami. 

Wiemy doskonale, że zadaniem restauracji jest sprawić, by mogli Państwo świętować chrzciny dziecka w komfortowych warunkach, w miłej atmosferze, przy naszym maksymalnym zaangażowaniu i skupieniu oraz dyskrecji, bez stresu i napięć.

NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĘ NA PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ.

Zorganizujemy również dla Państwa i Państwa Gości catering na przyjęcie w domu. Posiadamy pełne zaplecze do organizacji zleceń cateringowych, zamówienie dostarczamy autami firmowymi w pełnym reżimie sanitarnym. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

 

                                                  

Chrzciny to święto Rodzin, Przyjaciół i Bliskich. A my jesteśmy prorodzinni z założenia!

Możemy pochwalić się Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Rodzicom i Dzieciom, który otrzymaliśmy od Prezydenta Miasta Lublin już w 2013 roku!! To dla nas duże wyróżnienie i zobowiązanie!  

Zapewniamy wyjątkowe możilwości do świętowania - w radosnej atmosferze i przyjaznych warunkach (obszerny parking przy Restauracji, kącik zabaw dla dzieci, animacje i zabawy dla najmłodszych, kącik do przewijania i karmienia piersią, przewijaki, foteliki dziecięce, specjalne menu dla najmniejszych smakoszy).

                                                       

Wykonujemy naszą pracę profesjonalnie i na wysokim poziomie. Na portalu Facebook można przeczytać, co sądzą o nas Klienci i jak oceniają imprezy organizowane przez Restaurację Oranżeria. Ponad 90% naszych Klientów ocenia naszą pracę jako "bardzo dobrą" (na podstawie wyników z facebooka, z Google oraz z portalu Zomato.pl).

           

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij