Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. IMPREZY
  3. Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe - Lublin

 

DANIA BANKIETOWE Z DOSTAWĄ DO FIRMY? - SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA CATERING (kliknij tutaj)!!!!

IMPREZA FIRMOWA W PLENERZE? CZEMU NIE! W SEZONIE LETNIM PROPONUJEMY PRZYJĘCIE W NAMIOCIE W NASZYM OGRODZIE - WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

W Restauracji Oranżeria pomagamy organizować najlepsze imprezy integracyjne i firmowe w Lublinie. Z naszych usług skorzystało już wiele instytucji, ponieważ zapewniamy doskonałe warunki lokalowe, profesjonalną obsługę, wspaniałą kuchnię oraz świetną atmosferę. Możesz u nas urządzić niezapomniany event dla pracowników z mnóstwem atrakcji, biznesowy lunch, a nawet szkolenia, ponieważ oprócz pomieszczeń restauracyjnych dysponujemy doskonale wyposażoną salą konferencyjną. 

Spotkania firmowe z kompleksową obsługą

W życiu każdej firmy zdarzają się okazje do świętowania i w ciągu roku bywa ich nawet kilka. Podpisanie ważnego kontraktu, jubileusz, czy Wigilia to najczęstsze powody, gdy kadra zarządzająca wraz z pracownikami chcą wspólnie spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Nasza Oranżeria jest wręcz idealnym do tego miejscem. Dysponujemy odpowiednio dużym lokalem i liczbą stołów, by ugościć liczną grupę uczestników. Oferujemy również doskonały catering obejmujący dania na zimno i ciepło, przekąski, desery oraz specjalne menu lunchowe. Dzięki temu, że mamy specjalne kąciki zabaw dla dzieci, można u nas zorganizować eventy rodzinne dla pracowników. 

          

 

Imprezy integracyjne z pomysłem i klasą

Dobrze zorganizowana impreza integracyjna to taka, podczas której wszyscy dobrze się bawią, a jednocześnie osiągane są wszystkie cele spotkania. Najczęściej chodzi o wzmocnienie zespołu poprzez pogłębienie relacji między pracownikami podczas wspólnej zabawy, ale także poprawę motywacji do realizacji nowych zadań. W Oranżerii organizujemy od lat tego rodzaju spotkania - od wieczorków integracyjnych przy suto zastawionych stołach, po większe imprezy obejmujące zabawę przy muzyce i rozmaite atrakcje. W tym zakresie mamy wielu sprawdzonych podwykonawców oferujących w Lublinie ciekawe formy spędzania czasu, dlatego chętnie pomagamy naszym Klientom w opracowaniu planu eventu. 

Ze względu na świetne warunki lokalowe oraz nasze doświadczenie w Restauracji Oranżeria możesz zorganizować imprezę każdego typu, licząc na nasze wsparcie oraz kompleksową obsługę.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij