Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
 1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
 2. Oferta
 3. Imprezy
 4. Komunie

Komunie

Wysoki poziom, doskonała organizacja, oryginalna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalne udogodnienia dla Rodzin i animacje dla dzieci - to elementy najczęściej chwalone przez Klientów, którzy powierzyli nam organizację przyjęć w ostatnich latach. Z dumą zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas w internecie (facebook, Google+). 

 

Mamy duże doświadczenie, własny nowoczesny lokal, dobrze wyposażoną kuchnię, pracującą przez 7 dni w tygodniu, zgrany Zespół pracowników i wiedzę, jak się robi udane przyjęcia. Przyjęcia komunijne organizujemy od prawie 10 lat, stawiając na jakość zarówno kuchni, jak i obsługi oraz kontaktów z Klientem. 

 

Klienci chwalą nas również za atrakcyjne ceny, przejrzystość ofery i uczciwość, bogaty pakiet usług pełen konkretów oraz dobrą atmosferę współpracy - od pierwszego do ostatniego kontaktu.

Pozostały nam ostatnie wolne terminy na sezon maj-czerwiec 2019 oraz kilka wolnych terminów na sezon 2020.
 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na 2020 rok, w której mamy trzy pakiety: 135 / 145 / 175 złotych od osoby.

 KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ KOMUNIJNĄ NA 2020 ROK.

 

Czy chcą być Państwo naszym kolejnym zadowolonym Klientem???

 

W Restauracji Oranżeria mamy:

 

 • gry, zabawy i zorganizowany program animacji dla dzieci (w związku z tym, że animacje odbywają się u nas w każdą niedzielę, możemy pochwalić się doświadczeniem oraz gotowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami, a także odpowiednimi kwalifikacjami prowadzących je osób), 
 • plac zabaw w otoczeniu restauracji (plac zabaw „na trawie”, ogrodzony, widoczny z okien restauracji),
 • trampolinę średnicy prawie 4 metrów i stół do ping-ponga, 
 • 2 kąciki zabaw dla najmłodszych w restauracji,
 • liczne udogodnienia dla rodzin,
 • bezpłatny parking dla Gości tuż przy restauracji,  
 • stałą załogę i wysokie standardy pracy – Klient ma gwarancję i pewność profesjonalnej obsługi przez kompetentne i doświadczone osoby, 
 • wysokiej jakości kuchnię, nagrodzoną pięcioma gwiazdkami Dziennika Wschodniego,
 • klimatyzowane i wentylowane mechanicznie wnętrza - pełen komfort,  
 • przejrzyste, jasne i precyzyjne ustalenia dotyczące przyjęcia i rozliczenie usługi,
 • rekomendacje klientów indywidualnych oraz firm, które z nami od lat współpracują.

 

Pomimo dużego doświadczenia organizacja imprez wciąż pozostaje naszym życiem i naszą pasją. Dajemy gwarancję, że Państwa przyjęcie będzie zorganizowane na wysokim poziomie, dzięki czemu będą Państwo mieli komfort radosnego przebywania z bliskimi i Rodziną. Państwa wygoda, zadowolenie i radość świętowania to dla nas najważniejsze cele w pracy!

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij