Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
 1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
 2. IMPREZY
 3. Stypy

Stypy

Stypy 

W Restauracji Oranżeria mogą Państwo liczyć na pomoc w organizacji stypy dla dowolnej liczby gości. Oferujemy zarówno uroczyste obiady po pogrzebach w Lublinie dla najbliższej rodziny zmarłego, jak i wystawne przyjęcia pożegnalne dla większych grup żałobników. W tych najtrudniejszych chwilach zapewnimy Państwu kompleksową obsługę oraz niezbędne wsparcie w ugoszczeniu wszystkich uczestników uroczystości pogrzebowej.

 

 

Nasza oferta przedstawia się następująco:

OBIAD PODSTAWOWY (do 3 godzin)

zupa + danie + napoje zimne (soki, woda)  

50 złotych z VAT

 

OBIAD ROZSZERZONY (do 3 godzin)

zupa + danie + napoje zimne (soki, woda) + napoje gorące (bufet kawowy)

60 złotych z VAT

 

OBIAD PEŁNY  (do 4 godzin)

zupa + danie + deser + napoje zimne (soki, woda) + napoje gorące (bufet kawowy)

70 złotych z VAT

 

PRZYJĘCIE - obiad pełny + 5 zimnych przekąsek i ciasta 

105 złotych z VAT 

 

Dlaczego warto zlecić nam organizację przyjęcia?

 • 11 lat doświadczenia w organizacji imprez rodzinnych,

 • przejrzyste rozliczenie,

 • bezpłatny parking tuż przy restauracji,

 • oddzielna, zamknięta sala,

 • dyskretna, elegancka, profesjonalna obsługa,  

 • świeża, tradycyjna kuchnia przygotowywana na miejscu,

 • nowoczesne wnętrza,

 • bogate menu do wyboru,

 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi,

 • zakres usługi od zwykłego obiadu aż do kilkugodzinnego spotkania z gorącymi i zimnymi przekąskami.

 

Chcą Państwo zorganizować spotkanie przy stole w swoich progach? 

Przygotujemy dla Państwa dania, które następnie możemy Państwu dowieźć lub przekazać w bezpiecznym punkcie odbiorów przy bocznym wejściu do Oranżerii.

Gwarantujemy świeżość produktów oraz wysoką jakość (smak, estetyka podania) przygotowanych dań i przekąsek.

Szczegóły oferty z opcją odbioru osobistego lub z dowozem znajdą Państwo TUTAJ.

 

W celu założenia rezerwacji i ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu: tel. 81 44 14 595 / 504 858 806 / info@restauracja-oranzeria.pl / formularz kontaktowy.

 

Uroczysta stypa w restauracji 

Organizacja tradycyjnego poczęstunku dla przybyłych na pogrzeb krewnych i przyjaciół zmarłego jest zwykle dużym wyzwaniem. Mało kto ma odpowiednie warunki do przyjęcia większej liczby osób, a smutne okoliczności wydarzenia dodatkowo utrudniają przygotowania. Warto więc skorzystać z wygodnego rozwiązania, jakim jest stypa w restauracji. Jeśli chcą Państwo jak najlepiej ugościć uczestników pogrzebu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wystarczy zarezerwować termin, podać orientacyjną liczbę gości i godzinę przybycia oraz wybrać menu. Wszystko to mogą Państwo zrobić telefonicznie lub online, a całą organizację spotkania zostawić nam. Dzięki naszej pomocy będą mogli Państwo skupić się na głównych uroczystościach żałobnych, nie martwiąc się o godne ugoszczenie bliskich i znajomych. 

Stypa w Lublinie w Restauracji Oranżeria

Nasza restauracja od wielu lat specjalizuje się w organizacji styp dla osób biorących udział w pogrzebach w Lublinie lub okolicznych miejscowościach. Standardowo proponujemy uroczysty obiad bądź bardziej rozbudowany poczęstunek bazujący na naszym menu. Są to najlepsze tradycyjne dania, które zaspokoją gust najbardziej wymagających osób, zarówno pod względem smaku, jak i sposobu podania. Mamy również specjalną kartę dań dla dzieci, które dodatkowo podczas przyjęcia mogą korzystać z naszych kącików zabaw. W czasie trwania konsolacji mogą Państwo liczyć na odpowiednią atmosferę sprzyjającą zadumie – np. osobną salę, specjalną muzykę bądź dekoracje.  Jeśli szukają Państwo najlepszego miejsca na spotkanie po pogrzebie, zapraszamy do naszej Oranżerii. Dołożymy wszelkich starań, by konsolacja była godnym zwieńczeniem uroczystości pogrzebowych oraz spełniła oczekiwania gospodarzy i zaproszonych Gości.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij