Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
 1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
 2. Dla dzieci

Restauracja przyjazna dzieciom

Szukasz lokalu, do którego bez stresu i z pełnym poczuciem radości możesz przyjść z dzieckiem? Szukasz miejsca, w którym dzieci - te najmniejsze, te średnie i te większe - mogą się czuć ważne, zauważone i otoczone opieką? Odwiedź Restaurację Oranżeria!

Od marca 2013 r. jesteśmy posiadaczami Certyfikatu "Miejsce Przyjazne Rodzicom i Dzieciom" przyznawanego przez Prezydenta Miasta Lublin. Od 2013 r. jesteśmy też Partnerem lubelskiego Programu Rodzina Trzy Plus, co potwierdzają certyfikaty przyznawane przez Prezydenta Miasta Lublin oraz medal przyznany nam w 2023 r. z okazji 10-lecia wspierania Programu. Dla dużych Rodzin przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i wiele udogodnień, które sprawią, że rodzinne wyjście do restauracji nie skończy się klapą, lecz radością i odpoczynkiem od codzienności. 

 

 

 

Dla wszystkich naszych Gości mamy:

 • bezpłatny i obszerny parking tuż przy Restauracji;
 • duży hol, w którym można się rozebrać, zostawić wózek czy rozpakować;
 • pyszną, świeżą i zdrową kuchnię, przygotowywaną przez utalentowanych kucharzy (zapoznaj się z naszym menu);
 • nowoczesne, ciepłe i ciekawe wnętrze Restauracji;
 • uśmiechniętą, życzliwą i uprzejmą obsługę.  

 

Dla najmłodszych naszych Gości mamy:

 • kącik malucha pełen zabawek, pluszaków, gier i układanek; 
 • specjalne menu dziecięce;
 • specjalne dziecięce naczynia, sztućce, serwety i krzesełka do karmienia;
 • oddzielne pomieszczenie, w którym rodzice i opiekunowie mogą dziecko przebrać, przewinąć czy nakarmić piersią w dyskretnych i niekrępujących warunkach.

 

Restauracja rekomendowana przez dzieci

Restauracja Oranżeria to dla Rodziców i dla Dzieci doskonałe miejsce, aby spędzić ze sobą niezapomniane chwile i cieszyć się rodziną i przebywaniem w gronie najbliższych. U nas także Rodzice mogą dostać chwilę dla siebie, gdy ich małe skarby przepadną wśród zabawek i figli. Odkąd ruszyła rodzinna restauracja nie spotkano rodziny, która nie wyszłaby zadowolona i zaskoczona, że takie przyjazne miejsce naprawdę istnieje!! Restauracja Oranżeria to miejsce pełne ciepła, radości, życzliwości, rodzinnej atmosfery. Zapraszamy! 

 

W ORANŻERII DLA WSZYSTKICH POSIADACZY KARTY RODZINA TRZY PLUS ORAZ KARTY DUŻEJ RODZINY

PRZYGOTOWALIŚMY ATRAKCYJNE RABATY !!!

 

      

Co u nas znajdziesz
co u nas znajdziesz

Kącik malucha pełen zabawek

co u nas znajdziesz

Zorganizowane zabawy i animacje

co u nas znajdziesz

Specjalne dziecięce menu

co u nas znajdziesz

Miejsce do karmienia 
i przewijania dzieci

Galeria

Zarezerwuj termin


1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wysyłki zapytania przez formularz.
2.Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3.Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści tych danych i prawie ich poprawiania.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij