Restauracja Oranżeria
Restauracja Oranżeria
 1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
 2. O restauracji

O restauracji

O restauracji Oranżeria w Lublinie - słów kilka:

W styczniu 2012 roku otworzyliśmy Oranżerię, od początku zakładając, że ma to być miejsce wyjątkowe – odpowiadające potrzebom Rodzin z Dziećmi oraz lokalnego biznesu. Z dumą od kilku lat prezentujemy Certyfikat Prezydenta Miasta Lublin, który potwierdza, że jesteśmy Miejscem Przyjaznym Rodzicom i Dzieciom. Jesteśmy prawdopodobnie najlepiej wyposażoną i najbardziej przyjazną restauracją dla Rodzin z Dziećmi w Lublinie i okolicach. 

Staramy się, by Restauracja Oranżeria była miejscem, które stwarza warunki i okazje do udanych spotkań oraz wspólnego, radosnego świętowania. Wiemy, że nasza praca polega na tym, aby sprawiać uśmiech na twarzach osób, które chcą u nas odpocząć i miło spędzić czas. 

Wkładamy wiele serca i wysiłku w codzienną, profesjonalną pracę, o czym świadczą opinie i komentarze naszych Gości i Klientów. Ponad 90% naszych Gości wystawia nam najlepsze oceny! W grudniu 2013 otrzymaliśmy ocenę "pięć gwiazdek Dziennika Wschodniego" a w styczniu 2014 zostaliśmy zaliczeni do "10 najlepszych restauracji Lublina".

Staramy się, by Restauracja Oranżeria była nowoczesną restauracją przyjazną zarówno Rodzinom, jak również biznesowi. Zadbaliśmy o wiele dodatkowych udogodnień i atrakcji.
 

Udogodnienia i atrakcje

 • kilka kącików zabaw dla najmłodszych naszych Gości (mamy w nich zabawki, pluszaki, puzzle, kolorowanki, domek do zabawy, tablicę do pisania kredą, mebelki dziecięce), 
 • specjalne, dziecięce menu oraz krzesełka do karmienia,
 • plac zabaw na powietrzu – dla bezpieczeństwa Dzieci odgrodzony od ulicy, 
 • kącik do przewijania niemowląt,
 • pokój do karmienia piersią dla Mam,
 • bezpieczne, kolorowe, dziecięce naczynia i sztućce,
 • higieniczne i kolorowe nakładki na deski sedesowe w toaletach,
 • obszerny, bezpieczny i monitorowany parking dla samochodów bezpośrednio przy budynku,
 • internet bezprzewodowy WIFI na obu piętrach,
 • muzykę dostosowaną do pory dnia i okoliczności.

Mamy nowoczesne, partnerskie podejście do Klientów, uznając, że to Oni dają nam pracę i płacą za usługi, które dla Nich wykonujemy. Nie obiecujemy cudów, ale rzetelnie wykonujemy to, na co się umawiamy. 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij